22W 975nmBredt område laserdiode for materialbehandling
22W 975nmBredt område laserdiodeTrekk:
- 190um emitterstørrelse, 22W utgangseffekt, 975nnm bølgelengde
- 50 % kraftkonverteringseffektivitet
- COS-emballasje tilgjengelig
- Utmerket loddebarhet
- Stabil og pålitelig ytelse
22W 975nmBredt område laserdiodeSøknad:
- Optisk kommunikasjon med ledig plass
- Estetikk, dermatologi og kirurgi
- Forsvar og sikkerhet
- Materialbehandling

COS-pakken har to større bindingsputer av gulltråd for å komme i kontakt med katoden og anoden til halvlederlaserdioden. COS-pakkestørrelsen er veldig liten, så den er veldig egnet for integrering i OEM-system.
22W 975nmBredt område laserdiodeDatablad
Varenr: COS975DL22
Varenavn: 975nm bredområde laserdiode
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 975nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±5nm |
| Utgangseffekt | 22W |
| Spektralbredde FWHM | 4nm |
| Skråningseffektivitet | 1.0W/A |
| Rask akse divergens | 30 grader |
| Sakte akse divergens | 10 grader |
| Emitter Størrelse | 190um |
| Elektrisk | |
| Terskelstrøm | 1.5A |
| Driftsstrøm | 24A |
| Driftsspenning | 2.0V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 50% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 15-55 grader |
| Lagringstemperatur | -30-70 grader |
| Bølgelengdetemperaturkoeffisient | 0,3nm/grad |
22W 975nmBredt område laserdiodeTegning:
Bredt{0}}områdelasere fungerer i romlige og langsgående multimodi. De kan brukes til faststofflaserpumping-, sensorteknologi, materialbehandling, medisinske applikasjoner, fotodynamisk terapi og vitenskapelig forskning. Bredt-laserdioder er mye brukt som pumpekilder i alle-solid-lasere, mens strålen til halvlederlaserdioder må formes på grunn av den store divergensvinkelen og asymmetrien til det smale rektangulære-tverrsnittet i raske og langsomme akseretninger.
22W 975nm COS:
BrandNew's leverer COS 22W SMD-diodelasere, 22W 975nm COS adopterer AuSn-sveising og P Down-emballasje, med flere fordeler som høy pålitelighet, stabil utgangseffekt, høy effekt, høy effektivitet, lang levetid og høy kompatibilitet, og er mye brukt i markedet. 22W 975nm er testet på produktene og produksjonslinjen for å sikre at ytelsen og produksjonslinjen er pålitelig. stabil og har lang levetid.

Populære tags: 975nm bredområde COS Laser Diode leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










