Beskrivelse
808nm diodelaserstang med bakre vannavviser
Funksjoner:
- 808nm sentral bølgelengde, 6 laserstenger, lite gap mellom laserstavene
- Med bakre vannavviser, god vannledningsevne
- Høy effektkonverteringseffektivitet 45 %
- Passer til de fleste hårfjerningshåndtak
- 10 bar laserstabel med bakre vannavviser også tilgjengelig
Søknader:
- Skjønnhet
- Epilator
- Medisinsk

Datablad
Varenr: WC808VS600
Varenavn: Bakre vanndeflektor 808nm diodelaserstang
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Utgangseffekt per bar | 100W |
| Antall barer | 6 |
| Bar til bar avstand | 3,4 mm |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 38 grader |
| Slow Axis Divergence (FWHM) | 12 grader |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 120A |
| Terskelstrøm Ith | 20A |
| Driftsspenning Vop | 11V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 45% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 23-27 grader |
| Lagringstemperatur | 0-60 grader |
Tegning:

Vanlige spørsmål:
1. Hvor lenge kan jeg motta produktet?
Normalt 1-2 uker FedEx, DHL Express, UPS, TNT
2. Gir du tilpasset?
Ja, det gjør vi.
3. Yter du etter-salgsservice?
Ja, produktet vårt har 20 måneders garantitid.
Populære tags: bakre vanndeflektor 808nm diode laser bar leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










