Beskrivelse
976nm 420W Bare End High Power Fiberkoblet Laserdiode
Oversikt:
Høy strømkilde 420W
Stabil ytelse og lang levetid
Fiber: 200um/1-2m/0,17NA/bar endeLiten størrelse og lett vekt
Parallell forseglingsprosess, anti-kondensdesign
Kompakt struktur, god varmeavledningsytelse
Fordel:
Kompakt design, praktisk å bruke, høy struktur utgangseffekt, forenklet, effektivt optisk system
Applikasjon:
Fiberlaserskjæremaskin, laserpumping, materialbehandling, lasergravering, industribruk

Datablad
Varenr: FC976DL420
Varenavn: 976nm 420W Bare End High Power Fiberkoblet Laserdiode
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 976nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±3nm |
| Utgangseffekt | 420W |
| Spektralbredde FWHM | 6nm |
| Fiber | |
| Fiberkjerne | 200um |
| Fiber numerisk blenderåpning | 0,17NA |
| Fiberlengde | 1-2M |
| Fiberkontakt | Bare ende |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 25A |
| Terskelstrøm Ith | 1.2A |
| Driftsspenning Vop | 31.5V |
| Termisk | |
| Driftstemperatur (ikke-kondenserende) | 15~35℃ |
| Lagringstemperatur (ikke-kondenserende) | -20~55℃ |
| Bølgelengde Temp. Koeffisient | 0,35 nm/℃ |
Tegning:

Populære tags: bar ende 420w høyeffekt fiberkoblede laserdiodeleverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










