Beskrivelse
300W 915nm høy effekt fiber koblet diode laser

Oversikt over produktet:
Disse høyeffekts 915nm diode lasermodulene tilbyr 300W CW-utgang med høy effektivitet, stabilitet og overlegen strålekvalitet. Disse produktene oppnås ved å transformere den asymmetriske strålingen fra laserdiodebrikken til en utgangsfiber med liten kjernediameter ved hjelp av spesiell mikrooptikk. Inspeksjon og innbrenning av prosedyrer i alle aspekter kommer til et resultat for å garantere hvert produkt med pålitelighet, stabilitet og lang levetid.

Spesifikasjoner:
Varenr.: FC915DL300
Element navn: 300W 915nm fiber koblet diode laser
| optisk | |
| Bølgelengde i midten | 915±10nm |
| Utgangseffekt | 300 W |
| Arbeidsmodus | Cw |
| Spektral bredde FWHM | <> |
| Effektivitet i skråningen | >13W/A |
| fiber | |
| Radius for fiberbøying | >60 mm |
| Fiber Lengde / Fiber Jakke Diameter | 1,5 m / 0,9 mm |
| Fiber kjerne | 200um |
| Fiber numerisk blenderåpning | 0.22NA |
| Fiber-kontakt | bar |
| elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 20 ~ 22A |
| Terskelstrøm Ith | 1A |
| Driftsspenning Vop | 31.5V |
| Effektivitet for strømkonvertering | ~45% |
| termisk | |
| Driftstemperatur | 15~55°C |
| Lagringstemperatur | -30-70°C |

Populære tags: 915nm høy effekt fiber koblet diode laser leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










