600W 976nm høyeffekt fiberkoblet diodelaser

Nøkkelfunksjoner:
Høy pålitelighet
600W 976nm høyeffektfiberkoblet diodelaser tar i bruk diodekoblingsteknologi, som kan sikre langsiktig- pålitelig drift av dioden; Samtidig sikrer stabil og pålitelig brikkeforsyning den langsiktige-påliteligheten til produktene; I tillegg gjør enkeltrørsseriens teknologi det mulig for hvert enkelt rør å fungere relativt uavhengig av hverandre. Når et enkelt rør svikter, vil det ikke føre til svikt i andre lysrør. Samtidig er den enkel å skifte og vedlikeholde.
The typical value of electro-optic efficiency is 50%, and the coupling efficiency is >95%
På grunn av emballasjeteknologien i enkeltrørsserien, og bredden på de selvlysende nudlene i enkeltrøret er generelt 95um og 200um, kan koblingseffektiviteten generelt nå mer enn 95 % når den optiske koblingen er til 200um eller 400um lys, slik at den elektro-% optiske effektiviteten kan nå 50 % av modulen.
Datablad
Varenr.: FC976DL600
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 976nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±15nm |
| Utgangseffekt | 600W |
| Fiber | |
| Fiberkjernediameter | 200um |
| Fiber numerisk blenderåpning | 0,22NA |
| Fiberlengde | 1.5m |
| Fiberkontakt | Bare ende |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 27A |
| Terskelstrøm Ith | 1.1A |
| Driftsspenning Vop | 55V |
| Termisk | |
| Test temperatur | 25 grader |
| Lagringstemperatur | -30-70 grader |
| Bølgelengdetemperaturkoeffisient | 0,35nm/grad |
Tegning
![product-1-1 ((MK}`$F$]@9V1D9R6}3UK8](/Content/upload/201998745/201910241341476298468.png)
Populære tags: 600w 976nm høyeffekt fiberkoblede diodelaserleverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










