Beskrivelse
Fiberdiode
Funksjoner:
450nm, 793nm, 808nm, 9xxnm, 1064nm bølgelengde valgfri
Opptil 750W utgangseffekt
Standard fiberkjerne: fra 50um 105um, 200um, 400um, 800um
0.22N.A.
Garanti:
Fabrikkinnbrent testet med minimum ett års garanti for utførelse og materialer etter mottak av varer.


Spesifikasjonsark for varmt produkt:
Varenr .: FC976DL150
| Optisk | |
| Senterbølgelengde | 976 nm |
| Utgangseffekt | 150W |
| Spektralbredde FWHM | 6nm |
| Hellingseffektivitet | 13W/A |
| Fiber | |
| Fiberkjerne | 106,5um |
| Fiber numerisk blenderåpning | 0,22NA |
| Fiberlengde | 1~2m |
| Fiberkontakt | SMA905 |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 14A |
| Terskel Gjeldende Ith | 0.9A |
| Driftsspenning Vop | 23V |
| Effektkonverteringseffektivitet | 45% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 15~35℃ |
| Lager temperatur | -20-70℃ |
| Bølgelengde Temp. Koeffisient | 0,3 nm/℃ |
Tegning:

FAQ:
Har du noen MOQ -grense?
Lav MOQ, 1 stk for prøvekontroll er tilgjengelig
Kan du tilby teknologistøtte?
Ja, vi har et profesjonelt teknologistøtteteam for dine rettidige tjenester.Populære tags: fiberdiode leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










