Beskrivelse
976nm Fiberkoblet Diode Laser PD
Funksjoner:
◆ Siktestråle
◆PD
◆ Termistor
| 976nm stråle | |
| Senterbølgelengde λ | 976nm ±5nm |
| Utgangseffekt | 10W |
| Spektralbredde FWHM | 5nm |
| Driftsstrøm Iop | 12A |
| Terskelstrøm Ith | 0.5A |
| Driftsspenning Vop | 2V |
| Effektivitet for strømkonvertering | ~49% |
| Siktestråle/PD/Termistor | |
| Senterbølgelengde λ | 650nm ±10nm |
| Utgangseffekt | 10mW |
| Driftsstrøm Iop | & lt;100mA |
| Driftsspenning Vop | & lt;2,7V |
| PD | & lt;100uA |
| Termistor | 10kΩ (25°C) |
| Fiber | |
| Fiberbøyeradius | & gt;60 mm |
| Bufferdiameter | 250um |
| Fiberkledningsdiameter | 125um |
| Fiberkjernediameter | 105um |
| Fiber numerisk blenderåpning | 0,15 NA |
| Fiberkontakt | FC/SMA905/ST |
| Fiberlengde | 1M |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 15~55℃ |
| Lager temperatur | -30-70℃ |
| Bølgelengde temperaturkoeffisient | ~0,3nm/℃ |
| Blyloddetemperatur, maks. 10 sek | 250℃ |

Populære tags: 976nm fiber koblet diode laser pd leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










