Beskrivelse
976nm fiberkoblet diodelaser for pumping
976nm laserdioder er tilgjengelige med multi-modus stråleprofiler, og med fiberkoblede utganger.
Kontakt oss for et tilbud, for teknisk støtte eller hjelp til å velge den beste laseren.
E-post: info@brandnew-china.com
| Spesifikasjon: | |
| Utgangseffekt | 35W |
| Senter bølgelengde | 976nm |
| Spectral Width (FWHM) | 0,5 nm |
| Terskelstrøm | 0.5A |
| Driftsstrøm | 9.5A |
| Driftsspenning | 8.5V |
| Konvensjonseffektivitet | 45% |
Bølgelengde vs. temperatur | 0,01nm/℃ |
| Slop effektivitet | 4.0W/A |
| Lager temperatur | -30~70°C |
| Driftstemperatur | 15~35°C |
| Kjernediameter | 105μm |
| Numerisk blenderåpning | 0,22NA |
| Fiberkontakt | SMA905 |
![)]V5{_CI(08Z}~[TL]90C{8](/Content/upload/201998745/201904291545548736797.png)

Vi lover at vår salgsrepresentant vil svare deg innen 24 timer.

Populære tags: 976nm fiberkoblet diodelaser for pumpeleverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










