Beskrivelse

600W 976nm fiberkoblet diodelaser
Trekk:
- 600W,0,22NA, 400μm, 976 nm
- Høy pålitelighet
Søknad:
- Laserpumping
- Laserboring
- Laserskjæring
- En kortslutning mellom pinnene er nødvendig under lagring og transport.
- Loddetemperaturen skal være under 70 grader i mindre enn 10 sekunder. Loddetemperaturen skal være under 260 grader i mindre enn 10 sekunder.Kutte fiberen.
- Laserdioden må drives under gode kjøleforhold.
- Driftstemperaturområdet er 20 grader til 25 grader. Oppbevaringstemperaturområdet er -30 grader til 70 grader .
Varenr.:FC976DL600
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 976nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Utgangseffekt | 600W |
| Fiber | |
| Fiberkjerne | 400um |
| Fiberkontakt | DB80 |
| Fiber NA | 0.22NA |
| Elektrisk | |
| Driftsstrømsl | <30A |
| Terskel Strøm Lth | 2A |
| Driftsspenning Vop | 50V |
| Termisk | |
| Test temperatur | 25 grader |
Laserstørrelse:
Populære tags: 600w 976nm fiberkoblede diodelaserleverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina












