Beskrivelse
40W 915nm fiberkoblet diodelaser
Raske detaljer:
Høy koblingseffektivitet
God varmeavledningsytelseDiodelaseren kan integrere flere funksjoner på tilpassbar forespørsel.
Kompakt og driftsvennlig design gjør det veldig enkelt å bruke.
Applikasjon:
Biomedisinske bildesystemer
Medisinsk diagnose
Konfokal mikroskopi
Optisk instrument
Biomedisinsk instrument

Tegning
![KCZ4}[KU77XGV7R[0[7]29W](/Content/upload/201998745/201907291420234357383.png)
Datablad
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 915nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Utgangseffekt | 40W |
| Spektralbredde FWHM | & lt;7nm |
| Skråningseffektivitet | 4.5W/A |
| Fiber | |
| Fiberbøyeradius | & gt;40 mm |
| Fiberkjerne/kledning/bufferdiameter | 105um/125um/250um |
| Fiber numerisk blenderåpning | 0,22NA |
| Fiberkontakt | Bare ende |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 11.5~12.5A |
| Terskelstrøm Ith | 0.5~0.9A |
| Driftsspenning Vop | 8.5~12V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 45% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 15~55℃ |
| Lager temperatur | -30-70℃ |
| Temperaturkoeffisient | ~0,3nm/℃ |
Populære tags: 40w 915nm fiberkoblede diodelaserleverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










