Beskrivelse
780nm 1W Free Space Diode Laser-moduler
funksjoner:
- Senterbølgelengde: 780nm
- Utgangseffekt: 1W
- Arbeidsmodus: CW
Søknad:
- metrologi
- bioinstrumentering
- sansing
- analytiske instrumenteringsapplikasjoner

- Disse laserdiodene gir en smal linjebredde, høyeffektsløsning.
- Bølgelengdestabiliserte, fiberkoblede lasere med høy effekt er designet for kraft.
- Disse fiberkoblede 780nm laserdiodene kan brukes med CW.
- De er kompatible med våre ultra-lav støy eller høyhastighets nanosekund pulsede drivere for høyeffekt multimodus laserdiodeversjoner.
Spesifikasjoner:
Varenr.: FS780DL1
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 780nm |
| Arbeidsmodus | CW |
| Utgangseffekt | 1w |
| Bølgelengdeområde |
780-790nm |
| Divergens FWHM | 8-36Deg |
| Elektrisk | |
| Terskelstrøm Ith | 1.5A |
| Driftsstrømsl | <5A |
| Driftsspenning Vop | 1.8V |
| Termisk | |
| Test temperatur | 25 grader |
| Lagringstemperatur | -30~70 grader |
Tegning:

Populære tags: 780nm 1W Free Space Diode Laser Modules leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










