50W 808nm fiberkoblet diodelaser
50W 808nm Fiber Coupled Diode Laser er et teknisk produkt som kobler en laserdiode til en optisk fiber. Den brukes til å koble laserenergi fra laserdioden til den optiske fiberen for overføring. Denne teknologien kombinerer miniatyriseringen og den høye effektiviteten til laserdiode med fleksibiliteten og langdistanseoverføringskapasiteten til optiske fibre, og bryter begrensningene ved tradisjonell laserbruk
Nøkkelfunksjoner:
50 Watt, 808nm/810nm bølgelengde
Brede bruksområder som pumping, medisinsk, ect.
Brandnew kan tilpasse ulike produkter for dine applikasjonsbehov, vær så snill å kontakte oss
E-post: info@brandnew-china.com

Bruk av produktet utenfor dets maksimale klassifiseringer kan forårsake feil på enheten eller en sikkerhetsrisiko. Strømforsyninger som brukes med enheten må brukes slik at maksimal optisk toppeffekt ikke kan overskrides. En skikkelig kjøleribbe for enheten på termisk radiator er nødvendig, tilstrekkelig varmeavledning og varmeledning til kjøleribben må sikres.
Spesifikasjon:
Varenr.: FC808DL50
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808±5nm |
| Utgangseffekt | 50W |
| Arbeidsmodus | CW |
| >95 % kraft | 0,18NA |
| Skråningseffektivitet | 5W/A |
| Fiber | |
| Fiberbøyeradius | 75 mm |
| Fiberlengde | Tilpasset |
| Fiberkontakt | SMA905 |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 12A |
| Driftsspenning Vop | 10.8V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 40% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 15-55 grader |
| Bølgelengdetemperaturkoeffisient | 0,3nm/grad |
Størrelse:
![product-1-1 F]H((D_DQ6%3030%_NWG{VU](/Content/uploads/202098745/202003131328147269466.png)
Populære tags: 50W 808nm fiberkoblede diodelaserleverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










