Beskrivelse
30W 808nm 2V fiberlaserdiode
Oversikt
Funksjoner:
Unik stangkoblingsteknologi
Arbeidsspenningen er 2V
Tett bølgelengdetoleranse for fiberlaserpumpeapplikasjoner
Multimodusfiber, 200 μm kjerne, NA=0.22, SMA905-kontakt
Opptil 30 Watt CW eller Pulsed Mode Output Power
Den robuste pakken er designet for å være svært-varmeeffektiv og må monteres sikkert på en temperaturkontrollert kjøleribbe.
Brede applikasjoner:
◆ Medisinsk
◆ Utskrift
◆ Pumpekilde
◆ Materialbehandling

Pakketegning:

Spesifikasjon:
Varenummer: FC808DL30
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808nm |
| Utgangseffekt | 30W |
| Spektralbredde FWHM | 6nm |
| Fiber | |
| Fiberkjerne | 200um |
| Fiberlengde | 1m |
| Fiberkontakt | SMA905 |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 12A |
| Terskelstrøm Ith | 0.5A |
| Driftsspenning Vop | 2V |
| Termisk | |
| Driftstemp. | 15-55 grader |
| Lagringstemp. | -30-70 grader |
| Bølgelengde Temp. Koeffisient | 0,3nm/grad |
Populære tags: 30w 808nm 2v fiber laserdiode leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










