100W 793nm fiberkoblet diodelaser
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
Produktbeskrivelse
fiber-koblet diodelaserpumpemodul som leverer 100W utgangseffekt til en 200μm fiberkjerne ved en bølgelengde på 793nm, med en numerisk blenderåpning på 0,22.
At 100W output power, the device features a maximum operating current of 5.5A with >40 % effektivitet.
Høy-temperaturdrift ved 35 grader Celsius er også oppnåelig, noe som gir mindre dedikert kjølekapasitet eller drift i et tøft miljø.
Datablad
Varenr.: FC793DL100
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 793nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±3nm |
| Utgangseffekt | 100W |
| Spektralbredde FWHM | 6nm |
| Skråningseffektivitet | 30W/A |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 5.5A |
| Terskelstrøm Ith | 1A |
| Driftsspenning Vop | 53V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 40% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 15-35 grader |
| Lagringstemperatur | -20-70 grader |
| Bølgelengdetemperaturkoeffisient | ~0,3nm/grad |
Tegning
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
Vanlige spørsmål:
Har du noen MOQ-grense?
Lav MOQ, 1 stk for prøvekontroll er tilgjengelig
Tilbyr du garanti for produktene?
Ja, alle produktene er testet før de sendes ut.
Livslang teknikkstøtte. 2 års garanti.
Populære tags: 100w 793nm fiberkoblede diodelaserleverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










